(ФОТО) Црно бикини и темен тен: Лидија Вукичевиќ се расоблече во седмата деценија

Лидија Вукиќевиќ влезе во седмата деценија, но тоа не ја спречува да изгледа фантастично.

Актерката продолжува да работи напорно, а моментално работи на нов проект со кој се пофали на Инстаграм и откри како го поминува времето на снимање.

Имено, сцената што ја снимила се случила на базен, па актерката го соблекла костимот за капење.

Црното бикини и стои одлично, а покрај темниот тен до израз доаѓаат и облините и затегнатото тело.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e