(ФОТО) Црно бикини и стихови за морето – Северина со нова фотографија

Познатата хрватска пејачка Северина ги почести своите следбеници на Инстаграм со фотографија во црн костим за капење, а целото внимание го привлекоа совршено извајаните стомачни мускули на нејзината витка фигура кои се показател за неколку месечната работа на Севе во теретана.

Северина во описот на фотографијата го цитирала писателот Енес Кишевиќ низ неколку стихови за морето, а пред тоа се пофалила дека хрватски колумнист ја поканил на фестивалот во Вруја.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e