(ФОТО) Цеца јавно го сподели резултатот од тестот за коронавирус

Водителката Душица Јаковљевиќ поради здравствени проблеми заврши на инфективна клиника каде што беше тестирана на коронавирус.

Откако веста се појави во медиумите, Душица се огласи и истакна дека не сака да ја коментира својата здравствена состојба, а докторите подоцна утврдија дека нема корона.

Меѓутоа, естрадата е во паника затоа што Душица се појави на прославата по повод раѓањето на Жељко Ражнатовиќ каде што присуствуваа голем број на познати.

Анастасија Ражнатовиќ исто така се тестирала на корона и тестот и беше негативен.

Покрај целата ситуација се тестираше и Цеца и јавно го сподели резултатоот на својот Инстаграм профил.
ceca

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e