(ФОТО) Цеца со емотивна порака до својата снаа Богдана

Денеска малиот Жељко Ражнатовиќ пристигна во домот на Цеца во Дедиње.
Пејачката почувствува потреба да и се заблагодари на снаата за прекрасниот подарок, односно за нејзиниот внук, и на социјалните мрежи сподели нејзина фотографија под која напиша емотивна порака.
“Моја убавино, благодарам за најубавиот подарок што го добив од тебе, внукот Жељко. Весела, храбра моја девојка, многу те сакам”, напиша Цеца покрај фотографијата на Богдана.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e