(ФОТО) Блејк Лајвли со фотографија потврди дека е бремена и упати порака до папараците

Актерката Блејк Лајвли неодамна откри дека е бремена и го чека четвртото дете со актерот Рајан Рејнолдс.

Блејк на својот Инстаграм профил објави серија фотографии на кои таа е насмеана и позира во костим за капење со пријателите, семејството и нејзиниот сопруг.

„Еве фотографии од мене бремена во реалниот живот, па се надевам дека 11-те момци кои чекаат надвор пред мојата куќа ќе ме остават на мир. Ме плашите мене и моите деца. Ви благодариме на сите други за вашата љубов и почит. И благодарност до медиумите кои имаат ‘политика на забрана за објавување детски фотографии’. Сите вие ​​правите разлика. Многу љубов“, напиша актерката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e