(ФОТО) Атрактивната манекенка потполно гола го дои детето

Сега атрактивната мама Ешли на своите фанови на социјалните мрежи им го покажа најинтимниот момент со своето бебе.

Убавата манекенка за време на својата бременост редовно ги информираше фановите за моентите низ кој проаѓа, како психички така и физички потешкотии со кои се соочуваше.

Сега Ешли ја воодушеви публиката со слика на Инстаграм на која може да се види како без ниту едно парче облека на себе го дои бебето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e