(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ прослави роденден, еве колку години наполни и каква торта имаше

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ со гламурозна прослава го прослави својот 24-ти роденден, а роденденската торта ги воодушеви сите.

Анастасија за својот роденден ги собрала семејството, пријателите, но и многу познати гости. Сепак, најголемо внимание привлече нејзиното момче, фудбалерот Немања Гудељ, кој не се одвојува од пејачката.

Роденденската торта беше огромна, розева и на три ката, а беше украсена со цветни аранжмани, исто така во розева боја.
Anastasija Raznatovic

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e