(ФОТО) Анастасија Ражнатовиќ покажа како изгледа без грам шминка, фановите воодушевени

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија на која покажа како изгледа додека седи во кафуле, нешто што за време на карантинот не можеше да го прави.

Но покрај нејзината кежуал комбинација, фановите се воодушевени и заради тоа што пејачката нема грам шминка на лицето.


View this post on Instagram

Leeeep daaan danas 💛☀️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Имено, таа е во потполно опуштено издание.

И покрај тоа што коронавирусот полека си заминува и работите се враќаат во нормала, Анастасија нема проблем и на јавно место да се појави без шминка.

Фановите се воодушевени на секоја нејзина фотографија што ќе ја објави на социјалните мрежи, а така беше и овој пат иако таа е без грам шминка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e