(ФОТО) Алесандра Амбросиo го „сруши“ Инстаграм со своите голи гради

Алесандра Амбросио позираше само во гаќички и пешкир, кои не ги покриваа градите …

Најновите фотографии на бразилската фото модел Алесандра Амброзио (39), според многу коментари, го „срушија“ Инстаграм.

Имено, заводливата Алесандра, без оглед на тоа што се приближува до петтата деценија од животот таа се уште е секси и заводлива.

Таа направи нов сет на фотографии.

Голите гради на манекенката биле покриени со млаз вода што се распрскува од цревата, а оваа објава собрала голем број лајкови за само неколку моменти.

Заводливата Алесандра исто така доби многу комплименти за нејзиниот совршен изглед.

„Божица“, „ОМГ“, „Вие сте нереални“, „Ова е ремек-дело“, се само неколку од многуте коментари под фотографијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e