(ФОТО) Александра Пријовиќ се соблече по танга

Александра Пријовиќ ги воодушеви своите следбеници со фотографија објавена на нејзиниот инстаграм-профил, на која позира со задникот во преден план.

Српската пејачка позира во костим за капење во портокалова боја, па некои нејзини обожаватели го нарекоа нејзиниот задник – „праскичка“.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e