(ФОТО) 61-годишната Мадона позира топлес

Нова провокација на социјалната мрежа Инстаграм доаѓа од поп ѕвездата Мадона (61).

Мадона позира топлес, со едната рака потпирајќи се на патерица. Оваа провокативна фотографија доаѓа по серијата фотографии поврзани со протестите на „Black Lives Matter“.

Селфито е направено во купатилото во нејзината куќа во Португалија каде Мадона го поминува периодот на изолација заедно со своите деца.

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch……………. 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e