Костовски: Кумановци не се заинтересирани за протестот на криминалците на Мицкоски за враќање на Груевски

ДЕБАКЛ НАД ДЕБАКЛИ ‼️
Кумановци не се заинтересирани за протестот на криминалците на Мицкоски за враќање на Груевски ‼️
Организирале 15 автобуси и сите се полупразни со по 20-30 луѓе бројката од Куманово им е 300-350 вмровци, нема што да барате од Куманово ‼️
Куманово е потребно на СДСМ, СДСМ е потребно на Куманово ✊✊✊
Бастионот пак ќе блесне 🇲🇰
ФБ статус на Мартин Костовски

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e