(ВИДЕО) Жешки кадри од Ирина Шајк – Речиси гола пред фановите

Ирина Шајк ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола.

Во серијата фотографии што ги објави вчера на Инстаграм, има и такви на кои ги покрива градите само со раце.

На другите фотографии, 35-годишната манекенка заводливо гледа во камерата, исто како и на видеото што го сподели со своите скоро 15 милиони следбеници.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e