(ВИДЕО) „Време е за промена“: Лепа Брена изненади со нов имиџ

Лепа Брена ја смени фризурата, а нејзиниот нов имиџ ги воодушеви сите, па пејачката доби бројни комплименти за нејзиниот изглед.

Таа се реши за драстична промена, па додаде розеви нијанси на својата коса.


View this post on Instagram

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

„Време е за промена“ – напиша Лепа Брена на видеото кое го објави на својот Инстаграм профил.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e