(ВИДЕО) Вереникот на Џеј Ло се пофали со најновиот танц на љубената

Џенифер Лопез се опушти покрај базен, а сето тоа е забележано со камера.

Американската пејачка е убаво расположена со утринското кафе, па одлучи да заигра покрај базен.

Тоа го сними нејзиниот вереник, Алекс Родригез, па снимката заврши на неговиот Инстаграм профил.

Познато е дека Џеј Ло води сметка за својата линија, а во црните хеланки уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e