(ВИДЕО) Вака познатата фолкерка „се држи“ во форма!

Позната македонска фолкерка Елена Велевска влезе во теретана и покажа како вежба.

Стегната во хеланки и кратка маичка таа покажа со каква леснотија ги прави вежбите, па не е ни чудо што така добро изгледа.

Стегнати раце, стомачни, но и бујни гради, Велеска просто зрачи со сексапил. Погледнете и уверете се сами!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e