(ВИДЕО) Теодора Џехверовиќ достигна милион фанови на Инстаграм, веднаш прослави со посебен танц

Атрактивната пејачка Теодора Џехверовиќ е една од пејачките на Балканот, која има армија фанови на социјалните мрежи.

Џехверовиќ стигна до бројката од еден милион фанови, а веста ја дочека додека беше на настап, а потоа реши да го прослави милионот со посебен танц, каде што покажа дека нема намера да запре на таа бројка, туку со полн гас оди напред. Пејачката доби честитки на Инстаграм од страна на нејзините колеги и колешки, како и од момчето Нино.


View this post on Instagram

Teodora dostigla milion pratilaca na IG

A post shared by @ estrada.srbija on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e