(ВИДЕО) Теа Таировиќ направи општ хаос на настап, замеша со колковите, по што градата и излезе од тесниот фустан

Пејачката Теа Таировиќ направи општ хаос каде и да се појави, така беше и овој пат.

Имено, пејачката со своите облини и провокативните стајлинзи редовно ги привлекува машките воздишки, а познато е и дека сака да си игра и да ги врти колковите.

На социјалните мрежи се појави снимка од пејачката како го пее нејзиниот хит „Хајде“ на настап, а за време на танцот се случи „незгода“.

Пејачката танцувала и се вртела, а кога камерата се свртела забележала дека половина од едната града и излегува од фустанот.

@muzikabiosamtu 👉Oznaci prijatelja koji treba ovo da vidi👈#vienna #muzikauzivo #muzika #zagreb #live #bosnia #croatia #serbia #split #skopje @teat111 ♬ original sound – Muzika Bio Sam Tu

Теа тоа не го забележала, туку продолжила да игра и да ја крева раката, поради што фустанот уште повеќе паѓал, а кога се свртела кон камерата можела да види многу повеќе отколку што сакала.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e