(ВИДЕО) Станија во минијатурно бикини кое едвај ги покрива интимните делови

Старлетата која е позната по своите бујни облини повторно облече минијатурно бикини и покажа со што располага.

Имено Станија Доброевиќ позираше пред огледало во флуросцентно земелно бикини кое едвај ги покриваше нејзините интимни делови.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e