(ВИДЕО) Шварценегер се вакцинираше против корона вирус

Шварценегер се вакцинираше во автомобил.

„Денес беше добар ден. Никогаш не сум бил посреќен чекајќи во ред. Ако ги исполнувате условите, придружете ми се и пријавете се за да ја добиете вакцината. Дојдете со мене ако сакате да живете!“, напиша Шварценегер на Твитер.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e