(ВИДЕО) Позната старлета ја запали косата додека дуваше свеќи на роденденската торта

Никол Ричи, ќерка на пејачот Лајонел Ричи си ја запали косата додека дуваше свеќи на роденденската торта.

Таа го прослави својот 40 -ти роденден меѓу најблиските, но дефинитивно овој роденден че и остане запаметен.

Никол сподели видео снимка на која ја пали косата, но не се знае што се случи подоцна, со оглед на тоа што видеото беше прекинато по само неколку секунди.

„Досега четириесеттите беа огнени“, напиша Никол во описот на видеото.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e