(ВИДЕО) Погледнете како изгледа Карлеуша во бикини без фотошоп

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша објави видео во минијатурно бикини кое едвај ги покрива нејзините атрибути и покажа како изгледа без ефектите на фотошоп.

Карлеуша ја покри устата со провокативно видео со „злобни јазици“ и покажа дека во реалноста изгледа како на сликите кои многумина ги коментираат како премногу фотошопирани.

Имено, Јелена позираше во огледалото од бањата на новата семејна вила на Дедиње. Таа беше облечена во бикини, горниот дел беше само прерамки од латекс, додека нејзините гради ги покриваа само две мали црни срциња. Со оваа комбинација ставила високи црни сандали кои наликуваат на чизми.

Пејачката покажа совршена фигура, брутални облини, како и секси атрибути.

„Бомба си“, „Ни тронка фотошоп, а се е брутално“, „Најубаво и уште еднаш си го покажала“, „Запалиш“, „Нереална си“, „Најсилната риба“, „Мразите на машините“, „Олините на лудилото“!“, „Каква фигура“, се дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e