(ВИДЕО) Никогаш пожешка: Тања Савиќ провоцира во свилена наметка

Пејачката Тања Савиќ неодамна се најде во центарот на скандал поради наводна афера со градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, а сега ја запали фантазијата на многу мажи со жешко видео.

Имено, Тања објави видео во кое позираше во провокативно издание. Носеше само црвена свилена наметка и трегери.

Ова жешко издание на пејачката предизвика лавина коментари на социјалните мрежи.

„Леле, какво издание“, „Предизвикувачки“, „Опасно полуде“, „Убава си и провокативна“, „Таа убава жена Тања недостасува“, се само дел од коментарите на фановите.

Имено Тања снима нов спот, па за таа пригода предизвикувачка комбинација.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e