(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ замеша со задникот и им покажа на сите како игра салса

Популарната пејачка Милица Тодоровиќ им покажа на сите како се игра салса и тоа во градник.

Пејачката ги остави без здив фановите откако замеша со задникот.

Жешкиот танц пејачката го сподели на својот Инстаграм профил а на него може да се види дека таа на себе носи само тренерки и градник.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e