(ВИДЕО) Луна Џогани е бремена, еве како го соопшти тоа!

Познатиот пар Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ вчера открија дека го очекуваат своето прво дете.

Парот ја својот Јутјуб канал објави видео на кое се гледа како Луна му ја соопштува веста на својот партнер, по што следуваа низа честитки и објави на Инстаграм.
Идните родители објавија дека се пресреќни, а Марко иако во шок порача дека ќе бидат подобри родители од што многумина мислат.
-Многу сум среќен и горд што ќе станеме родители. Ова е нешто што долго го чекавме и на што се радувавме. Полот не ми е важен, како што се вели во народот, само нека е живо и здраво, е првата изјава на идниот татко за „Ало“.рс.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e