(ВИДЕО) Лила запеа по повод својот роденден!

Познатата македонска водителка Лила Филиповска денеска го слави својот роденден. Честитките и најубавите желби пристигнуваат од сите страни. Но, таа на социјалните мрежи сподели неочекувано видео, каде изгледа дека е посреќна од било кога во животот.

Лила на видеото танцува и пее на позната српска песна, чекорејќи во високи потпетици самоуверено и среќно.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e