(ВИДЕО) Ким Кардашијан го прослави својот 40-ти роденден!

Најпознатата ријалити-ѕвезда и инфлуенсерка на светот, Ким Кардашијан (40) на 21 октомври го прослави својот 40-ти јубилеен роденден, а нејзиното семејство и приреди фантастично изненадување за оваа убава пригода.

Имено, нејзините сестри Кортни, Клои, Кендал и Кајли изведоа вистинско шоу во секси костуми, па изведоа настап во стилот на кабаре и ги воодушевија фановите.

Славеничката се појави на сцената во еден момент, а бидејќи не очекуваше дека ќе мора да танцува, таа „замрзна“ од среќа и цело време се смееше и им се заблагодари на своите сестри кои со широки насмевки на лицата танцуваа во ритамот на музиката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e