(ВИДЕО) Фитнес инструкторката со најубавиот задник го „запали“ Инстаграм

Џен Слетер е преубава фитнес инструкторка која со години „себично“ ја чува титулата за најдобар задник на Инстаграм.

Овојпат таа со новата објава уште еднаш ја оправда титулата која нејзините фанови и ја доделија.

Објави видео на кое таа чита книга, но во преден план е нејзината позадина во црвена танга која распамети 12 милиони следачи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e