(ВИДЕО) Бритни Спирс позираше во бикини по објавата дека го изгубила бебето

Пејачката Бритни Спирс пред неколку дена ја објави тажната вест дека таа и нејзиниот вереник Шем Ашгари го загубиле своето бебе и им се заблагодари на фановите за поддршката што ја добиваат од нив, а сега Бритни ги разбесни сите нејзини придружници.

Имено, неколку дена откако ја објави тажната вест, Бритни објави видео од Мексико на кое неодамна беше со својот вереник.

Во видеото Бритни трча на плажа во бикини додека ги покрива градите со раце, а после тоа си играше во песок.

– Се трудам да бидам секси додека трчам како во ‘Blaywatch’ – напишала Бритни со објавата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e