(ВИДЕО) Бритни Спирс позира топлес, фановите загрижени

Бритни Спирс предизвика загриженост кај нејзините фанови откако објави бизарно видео на кое позира топлес на својот профил на Инстаграм.

39-годишната пејачка објави видео во кое со рацете ги држи голите гради додека ја зафрла главата назад. Облечена е само во шорцеви, а ноктите и се неуредни.

Во описот ставила само три емотикони со бакнежи.

„Дали јас сум единствениот што се грижи за ова“, „Нешто сериозно не е во ред тука“, „Што се случува?“, напишаа загрижените обожаватели.

Некои изразија сомневање дека Бритни ги објавува тие снимки.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e