(ВИДЕО) Билјана Дебарлиева прослави 25 години брак и проговори за своите деца

Водителката и ТВ – презентерка, Билјана Дебарлиева деновиве прослави 25 години брак.

Нејзиниот сопруг Јован на Фејсбук објави две фотографии, од нивната свадба и од прославата по повод две и пол децении и на тој начин и ја честита годишнината на својата сакана.
дебарлиева с
Инаку, парот има две деца, но тие не се експонираат во јавноста.

Дебарлирева за нив зборуваше неодамна во интервју за „Бекстејџ“, а што се откри можете да видите во видеото во продолжение:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e