(ВИДЕО) Анџелина Џоли блесна на црвениот тепих, многумина шокирани од детал кој го носи на лицето

Актерката Анџелина Џоли се појавила на премиера за филмот „Eternals” во Лос Анџелес во друштво на своите деца.

Џоли блеснала во заносен секси фустан во сиво-кафеава боја, а својата долга коса ја пуштила да ѝ паѓа преку рамената во бранови. Била нашминката дискретно, но многумина се шокирале кога виделе што носи на лицето. Имено, таа на брадата имала златна нараквица која одговарала со остантиот накит.

На многумина не им се допаднало тоа чудно место за накит. Некои оделе толку далеку што рекле дека тоа е можеби поради улогата која ја игра во филмот, а тоа е улога на професионален војник Тена.
Актерката Анџелина Џоли се појавила на премиера за филмот „Eternals” во Лос Анџелес. Била во друштво на своите деца Захара, Медокс, Нокс, Вивијен и Шајло. Синот Пакс не бил виден на црвениот тепих.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e