(ФОТО) Ана Николиќ сподели фотографија со порака до хејтерите и порача „Јас сум кралица“!

Откако изненади со видео во кое се соблече и ги покажа новите тетоважи, Ана Николиќ испрати јасна порака до сите.


Овој пат, на фотографиите што ги објави не е ниту откопчана, ниту гола, туку закопчена од глава до пети, но во дуксер во кој со порака им се обратила на „хејтерите“, како што ги нарекува таа.

„Ве сакам сите … Пазете се … Посебен поздрав до моите „ хејтери“, напиша Ана на Инстаграм, во описот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e