(ВИДЕО) Агнеса искрено за „Бекстејџ“: Мажите се плашат од мене !

Животот на скопјанката Агнеса Органџиева по само десет месеци е повторно на тапет.

На почетокот на годинава беа проблемите во бракот со сега веќе поранешниот сопруг Роберт, тие јавно се препукуваа по социјални мрежи, го вадеа валканиот веш, се навредуваа, а народоот пукаше сеир на истото.
Поранешниот директор на АЕК, јавно раскажа дека неговата сопруга Агнеса решила да стави крај на нивниот брак затоа што „се оладила од него откако веќе не е директор“ и ја нарече фотошоп барбика.
Што вели русокосата убавица на ова за емсијата „Бекстејџ“ погледете во видеото подолу:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e