Пере од Нокаут стана татко по трет пат

Пере од Нокаут стана татко и по трет пат. Оваа убава вест ја сподели гордиот чичко, односно братот на Пере.

Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на претходните две ќерки на Пере дека сега си добија и сестричка по име Софиja.
Мекицииииии!!!🤗🤗🤗
Моите татко и мајка добија повторно внука!❤️
Мојот брат ја доби својата 3та ќерка со својата љубов Јована!❤️
Моите внуки Михаела и Каја добија сестра!❤️❤️❤️
Моите деца добија братучетка!❤️
Јас пак по трет пат сум горд чичко!🤗
А светот? Светот ја доби Софиа Перевска!👶😍👶❤️
Со љубов против сите зла!❤️🇲🇰❤️, стои во неговиот пост на Фејсбук.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e