Милица Тодоровиќ откри од што се плаши најмногу

Милица Тодоровиќ признава дека отсекогаш сакала долги и стабилни врски, па до својата 30-та година колку што има, цели 13 години ги има поминато во врска, а последна во низата е онаа со актерот Петар Стругар која заврши неславно.

Имено, пејачката истакнува дека има најголем страв од самотија и дека после раскинувањето купила кучиња за да не биде сама.

Мојата приказна со Петар е завршена, не гледам во минатото, туку само во иднината. Гледате дека сум вистинска дама со куче. Не сакам кога сум сама, искрено мој најголем страв е самотијата. Затоа сега имам куче и никогаш не ми е досадно, откри Милица за српски „Курир“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e