(ФОТО+ВИДЕО) Ријана позира како божица на сексапилот и љубовта

Волшебната убавица уште еднаш застана пред фотообјективот и сними декадентна рекламна кампања – позира во огнено црвен латекс и долна облека од тантела, а заводливиот стајлинг го заврши со накит вреден два милиони долари.

Ѓердани, нараквици и прстени со рубини и накит совршено се „споија“ со колекцијата на Ријана, што веднаш ги воодушеви нејзините верни обожаватели.

“Ова е токму онака како што треба да изгледа вистинска божица на љубовта! Само вие го спасивте пандемискиот Ден на вљубените!”, коментираат обожавателите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e