(ФОТО+ВИДЕО) Погледнете каква забава направи Милица Тодоровиќ по повод нејзиниот роденден

Пејачката Милица Тодоровиќ на 13 октомври наполни 30 години, а вчера организираше јубилејна прослава на роденденот за нејзините најблиски пријатели, соработници и колеги.


View this post on Instagram

🎂happy birthday🎂

A post shared by ᗰIᒪIᑕᗩ TOᗪOᖇOᐯIᑕ🦋 (@blog.of.milica) on

Милица ја организираше забавата во интимна атмосфера, а меѓу насобраните биле Стеван Анѓелковиќ, најдобрата пријателка Славица Чуктераш, Дарко Филиповиќ и други.

Интересно е што сите го зграпчија микрофонот, вклучително и Милица, па добро забавата била загарантирана.

Величествената славеничка се појави во златен комбинезон кој и стоеше одлично, бидејќи неодамна ја прилагоди линијата на претходната и сега, толку одлична, изгледа како милион долари. Таа го истакна деколтето и ја врза косата во висока опашка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e