(ФОТО+ВИДЕО) Најжешката хрватска старлета прошета гола по снег!

Ивана Кнол, најпознатата хрватска навивачка, на својот Инстаграм секојдневно објавува провокативни фотографии кои ги радуваат нејзините следбеници.

Пред неколку дена, Ивана објави фотографија на која позира во бикини на снегот. Фотографијата досега собра над 40 000 лајкови.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e