(ФОТО) Елена Ристеска замина на плажа и покажа фотографија со задникот во преден план

Со доаѓањето на месец јуни, полека започна отварање на летната сезона, а познатите го искористија убавото, како и слободното време за да уживаат покрај плажа.
Елена Ристеска реши да побегне од секојдневиeто и секојдневните обврски, па замина на заслужениот одмор.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира на плажа во розово бикини, но не откри на која дестинација е.

Ристеска направи селфи, но во фокусот падна и нејзинот зaдник, а следбениците ја опсипаа и со коментари.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e