(ФОТОГАЛЕРИЈА) Жешки кадри од Елеонора – еве и зошто е главна на Инстаграм

Некогашата учесничка во реалното шоу Задруга, скопјанката Елеонора Миљковиќ се стекна со голема популарност и доста е активн на социјалните мрежи.

Елеонора често споделува провокативни фотографии.

Овој пат изненади облечена во лежерно издание, но секако дека бујното деколте беше во прв план.


А во продолжение уште 4-фото причини зошто Елеонора е една од најубавите Инстаграм ѕвезди кај нас, но и во регионот:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e