(ФОТОГАЛЕРИЈА) Модна инспирација: 5 романтични изданија од Анастасија Ражнатовиќ

Наследничката на Цеца Ражнатовиќ, младата и згодна Анастасија, е позната во целиот регион, не само по музиката, туки и по атрактивниот изглед.

На Инстаграм ја следат луѓе од целиот Балкан, од најмали до најстари. Мажите воздивнуваат, жените, дел завидуваат, дел се воодушевуваат.

Модните експерти одвоија 5 стајлинзи во кои Анастасија блеска како „романтична“ принцеза, а тоа се следниве:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e