(ФОТОГАЛЕРИЈА) Лепа Брена денеска полни 61 година, а еве колку атрактивно изгледа

Балканската музичка дива Лепа Брена денеска го слави својот 61- ви роденден.
Таа замина овој пат надвор од дома, па сподели неколку фотографии од патувањето на кои е со нејзините роднини и пријатели.


Инаку регионалните медиуми пренесуваат дека Брена иако влегува во седмата деценија изгледа фантастично. Во продолжение највпечатливите изданија на балканската Мадона:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e