(ФОТО)„Бомбастична како и секогаш“: Карлеуша во минијатурно бикини кое едвај ги покрива интимните делови

За поп-sвездата Јелена Карлеуша, летото не заврши, судејќи според најновата, провокативна фотографија во бикини.

Имено, Јелена во последните месеци објавуваше многу предизвикувачки, летни фотографии на социјалните мрежи, а беше особено воодушевена од најновото издание со кое очигледно се прости од летото.

Јелена позираше во розово минијатурно бикини кое едвај ги покри интимните делови, но ја истакна бомбастичната фигура на пејачката која остави многумина без здив.

Карлеуша ги промени своите пози, па клекна на лежалката, се разбира, во луда поза, така што најопасните атрибути на пејачката се во прв план.

„Бомбастична како и секогаш“, „Тело од милион долари!“, „Не го соблекувајте розовото – одлично ви изгледа!“, „Стомакот ви е луд“, „Бомба“, се само некои од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e