(ФОТО) Во танга позира на минусни температури: Сандра Африка ужива на снегот во Златибор

Африка ужива во Златибор со пријателите.

Бринетата реши да се фотографира во издание што сигурно ќе привлече внимание.

Така, таа објави фотографии на кои позира во пурпурен костим за капење.

Единственото нешто што го носеше за да се стопли беа топлите црни чизми и капчето.

– Јас сум дефинитивно дизајнер на мојот сопствен добар живот – напиша Сандра во описот на фотографијата.

„Ех, што ти е жена … Јас не би соблекла на тој снег, нема пари“, „Може ли да играм снежни автомобили за еден ден?“, „Јавете се ако настинете. “, се само некои од коментарите на духовитите мажи кои ја следат на Инстаграм.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e