(ФОТО) Вистинска убавица, еве како изгледа Џиџи Хадид само еден месец по породувањето

Една од најубавите жени на светот, манекенката Џиџи Хадиди пејачот Зејн Малик кон крајот на септември го добија нивното прво дете.

Џиџи на својот Инстаграм профил ја покаже својата нова фигура само еден месец откако се породи.

Таа направи селфи во огледало и одлучи да го сподели со своите фанови.

Со објавата всушност сакала да ги поттикне следбениците да излезат на претседателските избори и да го дадат својот глас, но постигнала друг ефект.

„Дури и после бременоста сè уште си слаба и прекрасна“, „Презгодна си“, „Вистинска убавица“, „Неверојатно. Ова е твоето тело после породувањето?“, биле само дел од комплиментите кои ги добила Џиџи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e