(ФОТО) Важеше за скромна, но овој пат покажа премногу – Милица Павловиќ со малку облека на себе

Младата музичка ѕвезда Милица Павловиќ привлече внимание на социјалните мрежи со нови фотографии, со кои ги најави новите настапи.
Милица на фотографиите може да ја забележиме во провокативно издание, а овој пат позираше само во градник и гаќички. Ова нејзино издание привлече голем број коментари на Инстаграм.

View this post on Instagram

👁

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

🌪

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e