(ФОТО) Ванда Икарди потполно гола позира качена на коњ

Ванда Нара, сопругата на аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди, го запали Инстаграм со нејзините нови провокативни фотографии. Имено таа се соблече целосно гола и легна на коњ.

„Силен чекор“, напиша 33-годишната под објавата на „Инстаграм“. Нормално фотографијата доби многу лајкови од следбениците на Ванда, кои веќе се навикнати на вакви фотографии.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e