(ФОТО) Тони Цетински после долго време си ја оствари својата желба, направи трансплантација на коса

Хрватскиот пејач Тони Цетински после долго време конечно си ја оствари својата желба.

Имено тој реши да направи трансплантација на коса, за тоа се пофали и со фотографија на својот Инстаграм профил.

„Веќе долго време имав желба да направам трансплантација на коса и среќен сум што заради тоа не морав да отпатувам надвор од границите на „Лјепа наша“.
Не е како што изгледа, малку глумам дека ме боли“, напиша Цетински.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e