(ФОТО) Сузана Гавазова се појави во „ала Ким Кардашијанс“ стил

Македонската фолк-пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните жени на македонската естрада. Според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, може да се забележи дека пејачката редовно тренира и се грижи за својата фигура. Кратко по раѓањето на ќерките таа своето тело го доведе до совршенство, а на нејзината витка става може да позавидат и помладите колешки.

Таа деновиве гостуваше на утринската емисија на Канал 5 телевизија, каде се појави во секси црн фустан и фризура во стил на Ким Кардашијан.

Фотографии од гостувањето сподели на Инстаграм:
1

2

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e